Моніторинг якості освіти
Моніторинг — це системний процес, в основі якого лежить збір інформації (діагностування), аналіз отриманих даних та коригування тієї чи іншої частини роботи закладу.
Результати моніторингу є найкращим індикатором якості освітньої діяльності. Адже це дає змогу вивчити ситуацію та переконатися в тому, що освітній процес у школі позитивно впливає на успішність дітей. Це своєрідний маркер, який показує ефективність витрачених зусиль та ресурсів.
Разом з тим моніторинги – це і можливість проаналізувати ефективність роботи педагогів. Метою моніторингу має бути не пошук проблем, а навпаки — винайдення рішень, як покращити роботу вчителя і закладу загалом.
Іншою причиною проводити внутрішні моніторинги успішності учнів, прямо пов’язаною з попередньою, є необхідність надавати зворотний зв’язок педагогам про результати їхньої діяльності. Адже якісний та обґрунтований відгук керівника – важлива частина розвитку та мотивації вчителя.
Разом з тим моніторинг може бути корисним і у виявленні більш точкових проблем. Наприклад, швидко визначити коло учнів, які демонструють тенденцію до погіршення результатів навчання. Побачивши якнайраніше проблему, школа може оперативно на неї зреагувати та мінімізувати такі ризики.
2024-2025
навчальний рік
Проведення предметних тижнів
Ведення класних журналів
Участь у конкурсах
Адаптація учнів
2023-2024
навчальний рік
Проведення предметних тижнів
Ведення класних журналів
Участь у конкурсах
Адаптація учнів
2022-2023
навчальний рік
Навчальні досягнення учнів
Адаптація учнів 1,5 класів
Відвідування учнями навчальних занять
Участь у конкурсах
Проходження курсової перепідготовки
Виконання навчальних планів та програм
Методична робота
Результати роботи з виконання ст.10 Конституції України